COVID info

nov 8, 2021

COVID info

Milý hostia,

vzhľadom na pandemickú situáciu v našej krajine prispôsobujeme priebežne Vaše pobyty tak aby všetko prebiehalo v súlade so zákonom a platnými vyhláškami pre okres Brezno. Záleží nám na vašej bezpečnosti a zdraví.

Pobyty ponúkame formou dlhodobého prenájmu, karanténneho ubytovania, služby krátkodobého ubytovania v súvislosti s výkonom práce a služby nevyhnutného ubytovania za účelom návštevy zdravotníckeho zariadenia.

Covid Automat

Podľa aktuálnych nariadení Covid Automatu ponúkame ubytovanie len formou dlhodobého prenájmu, karanténneho ubytovania, služby krátkodobého ubytovania v súvislosti s výkonom práce a služby nevyhnutného ubytovania za účelom návštevy zdravotníckeho zariadenia.

V prípade že kvôli pandemickej situácii nebude možné Váš pobyt realizovať, presunieme bezplatne Váš pobyt na iný vhodný termín.

Bezkontaktný check-in a check-out

Z toho dôvodu máme na chatách inštalované elektronické zámky a tým pádom nie je nutné aby sme sa osobne stretávali pri preberaní alebo odovzdávaní „kľúčov“ od chaty. Celým procesom Vás radi prevedieme telefonicky, a v ponúkame aj 24hodinovú službu telefonickej pomoci.

Čistota

Naše chaty sú po každom pobyte hĺbkovo vyčistené a dezinfikované.

Platba/Depozit

Preto aj depozit za chatu vo výške 200 € vyberáme vopred na náš účet, a v prípade, že na chatách nedošlo k poškodeniu vybavenia alebo inventáru Vám po Vašom pobyte a po nasej kontrole do 3 dni prevedieme depozit v plnej výške na Váš účet. Cenník inventáru sa nachádza na každej chate. V prípade že budete mať záujem využiť doplnkové spoplatnené služby ku chatám, ako napríklad kúpacie kade, tieto doplatky strhávame z depozitu.

Veríme, že sa pandemická situácia v našej krajine čoskoro zlepší a hostia si budú môcť užívať nerušene a bezpečne svoje dovolenky.

Chaty 3 vydry Tále, aktualizované 8.11.21